Загальні правила поведінки

Загальні правила поведінки та зовнішнього вигляду учнів  Маморницької Вама гімназії

1. Учні повинні приходити на заняття завчасно, за 15 хвилин до їх початку.
  2. Забороняється запізнюватися на уроки без поважних причин.
  3. При зустрічі з педагогами, відвідувачами закладу, іншими учнями учні вітаються.
  4. Перед входом до навчального закладу учень повинен добре витерти взуття.
  5. До початку уроків учні готують на парті необхідні речі (підручник, зошит, ручку, олівець, лінійку, гумку тощо).
  6. У класі учні зустрічають учителя стоячи.
  7. Після закінчення уроку учні встають тільки після слів учителя «урок закінчено».
  8. Категорично забороняється приносити до школи та на її територію вогнепальну та холодну зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети та речовини, спиртні напої, наркотики, цигарки, отрути, газові балончики.
  9. Учнів, які пропустили уроки без поважних причин, допускають у клас лише з дозволу директора або його заступникі та з відома класного керівника.
  10. За потреби залишити навчальний заклад під час навчального процесу  учень повинен отримати дозвіл у класного керівника та чергового адміністратора.
  11. Одяг та зачіска учнів повинні бути охайними, взуття – начищеним.
  12. Учні повинні дотримуватися встановленої форми одягу – шкільної форми.
  13. Забороняється бігати на сходах та у приміщеннях закладу – це небезпечно для життя та здоров’я.