Тиждень хімії.

La sfârșitul lunii ianuarie în gimnaziul Mamornița Vama s- a petrecut săptamâna de chimie și biologie. Elevii claselor a 6- 9 au participat la diferite concursuri, au descifrat cuvinte încrucișate și au pregătit gazete de perete.  Profesorul Igor Recolța a prezentat o lecție practică în clasa 8- a la chimie pe tema "Rezolvarea problemelor experimentale",  folosind noile  tehnologii informațional- comunicative. În gimnaziu a fost organizat acție ecologica "Să ocrotim mediul ambiant de poluanții chimici, sursele de curent alternativ". În timpul alarmei, elevii talentați au prezentat informații cu faptele care demonstrează importanța chimiei și biologiei în natură și viața omului. Cei activi participanți au fost menționați cu diplome. La încheiere elevii claselor a 7-9 au  organizat un KVN care a lăsat emoții pozitive.

14:10 19.02.2024

«Вибір професії – справа твого життя».

«Вибір професії – справа твого життя». Під таким гаслом провели круглий стіл учні 9-го класу гімназії з класним керівником Солотка М.І. Особливу увагу звернули на те, як не помилитись при виборі своєї власної дороги в житті, як бути щасливим у праці.

15:02 09.02.2024

Читання вголос - річ надзвичайно корисна.

У першу середу лютого візначається Всесвітній день читання вголос.Ця подія має за мету заохочення людства,а найбільше -молоде покоління , до читання книг.     Читання вголос - річ надзвичайно корисна.

12:58 07.02.2024

День Соборності України.

День Соборності України – це свято, яке щорічно святкують 22 січня від 1999 року. Цим святом відзначають проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 1919 року. Учні Маморницької Вама гімназії переглянули відеохроніку тогочасних подій.

20:38 22.01.2024

21 грудня  у гімназії відбулося  засідання  професійної спільноти  вчителів початкових класів.  Творчі,  вмотивовані педагоги ще раз довели, що успіх змін залежить від учителя. В рамках цього засідання було проведено: -  Урок  трудового навчання на тему  «Виготовлення іграшки на ялинці. Виготовлення янгола» - вчителька Чоропіта Родіка Іванівна  ; - Екологічний захід на тему «Будиночок ідей»  - вчителька   Коняк Олена Олександрівна.  Засідання закінчилося теплими та щирими емоціями. Учасники обговорювали проблеми та шукали шляхи їх вирішення.  Адміністрація гімназії висловлює  щиру вдячність  за проведення заходу

20:33 21.12.2023

12 грудня    на базі Маморницької Вама гімназії  був проведений семінар  вчителів іноземних мов на тему «Форми роботи на уроках іноземної мови  та мотивація учнів». Мельник Олена Іллівна підготувала виховний захід на тему «Зимові свята у Франції» та урок – вікторину  у 5 класі на тему  «Різдво у Франції».  Семінар пройшов у атмосфері справжнього свята,  любові до своєї професії, предмету та дітей, взаємоповаги та доброзичливості. М.Унгурян, директор ЦПРПП підвела підсумки роботи семінару, наголосивши на необхідності постійного професійного самовдосконалення для  роботи в умовах Нової української школи

20:29 12.12.2023

День української хустки!

Сьогодні, 7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об‘єднує жіноче покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки для збереження українських традицій. У нашій гімназії також відзначили це свято.

20:24 07.12.2023