1 березня 2024 року на базі Маморницької Вама гімназії був проведений семінар вчителів української мови та літератури. Тема семінару: "Методи і форми роботи з розвитку творчих компетентності учнів на уроках української літератури ".

Дата: 01.03.2024 14:18
Кількість переглядів: 7

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з методами і формами роботи, які використовує Коваль Міхаєла Георгіївна на уроках української літератури.
  Всі побували на літературному ярмарку " Голос пророчий звучить крізь віки", який підготувала Гажук Юлія Василівна.
   Гарну та теплу зустріч підготувала Гемблук Марія Василівна.
   Згирча Алла Костянтинівна презентувала вчителям декілька лайфхаків вивчення української літератури.
   Результати зустрічі стали позитивні та емоційно-насичені враження.